1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Cenaze Mevlüt Hediyelikleri

Kategori Açıklaması

Cenaze Mevlüt Hediyelikleri

Sevdiklerinizi kaybetmek, hayatımızın en zor dönemlerinden biridir. Bu dönemde, kaybettiğimiz yakınımızın ruhuna dua etmek ve onun anısını yaşatmak isteriz. Cenaze mevlütleri, bu özel dönemde sevdiklerimizle bizi bir araya getiren ve kaybettiğimiz kişinin anısına dua ettiğimiz önemli bir mevlüttür.

Cenaze mevlütlerinde, sevdiklerimize kaybettiğimiz yakınımızın adına özel olarak hazırlanmış mevlüt hediyelikleri vermek, onların da bu törende yer almasını ve kaybımızı paylaşmalarını sağlar. Ayrıca, bu hediyelikler, kaybettiğimiz kişinin anısını canlı tutmak için kalıcı bir hatıra olarak kalır.

Biz, mevlitevi.com olarak, cenaze mevlütlerinde sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel ve anlamlı mevlüt hediyelikleri sunuyoruz. Koleksiyonumuzdaki ürünler, özel tasarım yasin kitapları, kadife yasin setleri, tesbihler, renkli tül keseler, karton çantalar, mevlüt şekeri için kutular, magnetler, seccadeler, afişler ve çikolatalardan oluşuyor. Her bir ürün, kaybettiğiniz kişinin anısına anlam katacak ve sevdiklerinize kalıcı bir hatıra sunacak.

Cenaze mevlütü, kaybın yasını tutmanın yanı sıra, kayıp olan kişinin anısını canlı tutmanın da bir yoludur. Bizdeki cenaze mevlüt hediyelikleri, bu özel amaç için mükemmel bir seçenektir. Mevlüt gününü daha da anlamlı kılmak ve sevdiklerinizi hatırlamak için sipariş verebilirsiniz.

Hızlıca Sipariş Oluşturmak İçin Tıklayınız
Yükleniyor...