1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Yasin + OPP Ambalaj + Magnet + Tesbih

Kategori Açıklaması

Mevlüt Hediyelikleri - Yasin-i Şerif, OPP Ambalaj, Tesbih ve Ayet-el Kürsi Magnet Seti

Merhaba Değerli Misafirlerimiz,

Mevlit Evi olarak, özel günlerinizi daha anlamlı kılmak için özel olarak tasarlanmış Yasin-i Şerif, OPP Ambalaj, Tesbih ve Ayet-el Kürsi Magnet setimizi sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Bu özel set, mevlüt organizasyonlarınıza özel bir zarafet katmak için mükemmel bir seçenektir.

Set Detayları:

  • Yasin-i Şerif Kitabı: Arapça ve Türkçe mealiyle, 10,5 x 15,5 cm boyutlarında özel bir kitaptır.
  • OPP Şeffaf Ambalaj:
  • Gül Kokulu Tesbihlerimiz: 99'luktur.
  • Ayet-el Kürsi Magnet: 6,5 x 4 cm boyutlarındadır ve arkası mıknatıslıdır.

Bu özel setimizi; Doğum Mevlüt Hediyeliklerinde, Bebek Mevlüt Hediyeliklerinde, 40 Mevlüt Hediyeliklerinde, Kırk Mevlüt Hediyeliklerinde, 6 Ay Mevlüt Hediyeliklerinde, Altı Ay Mevlüt Hediyeliklerinde, Kına Mevlüt Hediyeliklerinde, Gelin Mevlüt Hediyeliklerinde, Vefat Mevlüt Hediyeliklerinde, Cenaze Mevlüt Hediyeliklerinde, Ölüm Mevlüt Hediyeliklerinde, Taziye Mevlüt Hediyeliklerinde, Asker Mevlüt Hediyeliklerinde, Hac ve Umre Mevlüt Hediyeliklerinde, Hac Mevlüt Hediyeliklerinde, Umre Mevlüt Hediyeliklerinde, Sünnet Mevlüt Hediyeliklerinde dağıtabilir, sevdiklerinize anlamlı ve kalıcı hatıralar bırakabilirsiniz.

Mevlit Evi'nin Yasin-i Şerif, OPP Ambalaj, Tesbih ve Ayet-el Kürsi Magnet seti, özel günlerinizde sevdiklerinize unutulmaz hediyeler sunmanızı sağlar. Mevlüt hediyelikleri koleksiyonumuz, her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunar.

Özel günlerinizi daha anlamlı kılmak ve sevdiklerinizi mutlu etmek için Yasin-i Şerif, OPP Ambalaj, Tesbih ve Ayet-el Kürsi Magnet setimizi inceleyin. Mevlit Evi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve iade/değişim imkanı sunuyoruz. Kapıda ödeme, havale veya kredi kartı ile güvenli bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hızlıca Sipariş Oluşturmak İçin Tıklayınız
Yükleniyor...