1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Yasin + Büyük Kese

Kategori Açıklaması

Mevlüt Hediyelikleri - Yasin-i Şerif ve Tül Kese Seti

Merhaba Değerli Misafirlerimiz,

Mevlit Evi olarak, özel günlerinizi daha anlamlı kılmak için özel olarak tasarlanmış Yasin-i Şerif ve Tül Kese Setimizi sizlere sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Bu eşsiz set, mevlüt organizasyonlarınıza özel bir zarafet katmak için ideal bir seçenektir.

Yasin-i Şerif ve Tül Kese Seti Detayları:

  • Yasin-i Şerif Kitabı: Arapça ve Türkçe mealiyle, 10,5 x 15,5 cm boyutlarındadır.
  • Tül Kese: Yasin Kitabı ile uyumlu renge sahiptir.

Bu özel setimiz; Cenaze Mevlüt Hediyeliklerinde, Bebek Mevlüt Hediyeliklerinde, 40 Mevlüt Hediyeliklerinde, Hac ve Umre Mevlüt Hediyeliklerinde ve birçok özel anınızda dağıtabilir, sevdiklerinize anlamlı ve kalıcı hatıralar bırakabilirsiniz.Mevlit Evi'nin Yasin-i Şerif ve Tül Kese seti, özel günlerinizde sevdiklerinize unutulmaz hediyeler sunmanızı sağlar. Mevlüt hediyelikleri koleksiyonumuz, her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunar.

Özel günlerinizi daha anlamlı kılmak ve sevdiklerinizi mutlu etmek için Yasin-i Şerif ve Tül Kese Setimizi inceleyin. Mevlit Evi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve iade/değişim imkanı sunuyoruz. Kapıda ödeme, havale veya kredi kartı ile güvenli bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Her bir hediye, özel anılarınızın bir parçası olmaya aday.

İyi günler dileriz.

Hızlıca Sipariş Oluşturmak İçin Tıklayınız
Yükleniyor...