1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Yasin + Çanta + Lkmlk + Magnet + Tesbih

Kategori Açıklaması

Mevlüt Hediyelikleri - Yasin-i Şerif Kitabı, Karton Çanta, Lokum Kutusu, Ayet-el Kürsi Magnet ve Namaz Tesbihi Seti

Merhaba Değerli Misafirlerimiz,

Mevlit Evi olarak, özel günlerinizi daha anlamlı hale getirmek için özenle tasarlanmış Yasin-i Şerif Kitabı, Karton Çanta, Lokum Kutusu, Ayet-el Kürsi Magnet ve Namaz Tesbihi setimizi sizlere sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Bu özel set, mevlüt organizasyonlarınıza özel bir dokunuş eklemek için mükemmel bir seçenektir.

Set Detayları:

  • Yasin-i Şerif Kitabı: Arapça ve Türkçe mealiyle, 10,5 x 15,5 cm boyutlarında özel bir kitaptır.
  • Karton Çanta: İsme özel tasarlanmış, 19 x 11 cm ölçülerindedir.
  • Ayet-el Kürsi Magnet: 6,5 x 4 cm boyutlarındadır ve arkası mıknatıslıdır.
  • Lokum Kutusu: 4,5 x 3 x 3 cm ölçülerinde ve içerisine mevlüt şekeri, hurma, lokum gibi malzemeler koyabilirsiniz.
  • 99'luk Gül Kokulu Namaz Tesbihi

Bu özel setimizi; Doğum Mevlüt Hediyeliklerinde, Bebek Mevlüt Hediyeliklerinde, 40 Mevlüt Hediyeliklerinde, Kırk Mevlüt Hediyeliklerinde, 6 Ay Mevlüt Hediyeliklerinde, Altı Ay Mevlüt Hediyeliklerinde, Kına Mevlüt Hediyeliklerinde, Gelin Mevlüt Hediyeliklerinde, Vefat Mevlüt Hediyeliklerinde, Cenaze Mevlüt Hediyeliklerinde, Ölüm Mevlüt Hediyeliklerinde, Taziye Mevlüt Hediyeliklerinde, Asker Mevlüt Hediyeliklerinde, Hac ve Umre Mevlüt Hediyeliklerinde, Hac Mevlüt Hediyeliklerinde, Umre Mevlüt Hediyeliklerinde, Sünnet Mevlüt Hediyeliklerinde dağıtabilir, sevdiklerinize anlamlı ve kalıcı hatıralar bırakabilirsiniz.

Mevlit Evi'nin Yasin-i Şerif Kitabı, Karton Çanta, Lokum Kutusu, Ayet-el Kürsi Magnet ve Namaz Tesbihi seti, özel günlerinizde sevdiklerinize unutulmaz hediyeler sunmanızı sağlar. Mevlüt hediyelikleri koleksiyonumuz, her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunar.

Özel günlerinizi daha anlamlı hale getirmek ve sevdiklerinizi mutlu etmek için Yasin-i Şerif Kitabı, Karton Çanta, Lokum Kutusu, Ayet-el Kürsi Magnet ve Namaz Tesbihi setimizi inceleyin. Mevlit Evi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve iade/değişim imkanı sunuyoruz. Kapıda ödeme, havale veya kredi kartı ile güvenli bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hızlıca Sipariş Oluşturmak İçin Tıklayınız
Yükleniyor...