1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Yasin + Çanta + Lokumluk + Magnet

Kategori Açıklaması

Mevlüt Hediyelikleri - Yasin Lokumluk Magnet Çanta Seti

Merhaba Değerli Misafirlerimiz,

Mevlit Evi olarak, özel günlerinize anlam katmak ve sevdiklerinize özel anılar bırakmanız için özel olarak tasarlanmış Yasin-i Şerif Kitabı, Karton Çanta, Lokum Kutusu ve Ayet-el Kürsi Magnet setimizi sizlere sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu özel set, mevlüt organizasyonlarınıza duygusal bir dokunuş eklemek için ideal bir seçenektir.

Set Detayları:

  • Yasin-i Şerif Kitabı: Arapça ve Türkçe mealiyle, 10,5 x 15,5 cm boyutlarında özel bir kitaptır.
  • Karton Çanta: İsme özel olarak tasarlanmıştır ve 19 x 11 cm ölçülerindedir.
  • Ayet-el Kürsi Magnet: 6,5 x 4 cm boyutlarındadır ve arkası mıknatıslıdır.
  • Lokum Kutusu: 4,5 x 3 x 3 cm ölçülerindedir ve içerisine mevlüt şekeri, hurma, lokum gibi malzemeler koyabilirsiniz.

Bu özel setimizi; Doğum Mevlüt Hediyeliklerinde, Bebek Mevlüt Hediyeliklerinde, 40 Mevlüt Hediyeliklerinde, Kırk Mevlüt Hediyeliklerinde, 6 Ay Mevlüt Hediyeliklerinde, Altı Ay Mevlüt Hediyeliklerinde, Kına Mevlüt Hediyeliklerinde, Gelin Mevlüt Hediyeliklerinde, Vefat Mevlüt Hediyeliklerinde, Cenaze Mevlüt Hediyeliklerinde, Ölüm Mevlüt Hediyeliklerinde, Taziye Mevlüt Hediyeliklerinde, Asker Mevlüt Hediyeliklerinde, Hac ve Umre Mevlüt Hediyeliklerinde, Hac Mevlüt Hediyeliklerinde, Umre Mevlüt Hediyeliklerinde, Sünnet Mevlüt Hediyeliklerinde dağıtabilir, sevdiklerinize anlamlı ve kalıcı hatıralar bırakabilirsiniz.

Mevlit Evi'nin Yasin-i Şerif Kitabı, Karton Çanta, Lokum Kutusu ve Ayet-el Kürsi Magnet seti, özel günlerinizde sevdiklerinize unutulmaz hediyeler sunmanızı sağlar. Mevlüt hediyelikleri koleksiyonumuz, her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunar.

Özel günlerinizi daha anlamlı hale getirmek ve sevdiklerinizi mutlu etmek için Yasin-i Şerif Kitabı, Karton Çanta, Lokum Kutusu ve Ayet-el Kürsi Magnet setimizi inceleyin. Mevlit Evi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve iade/değişim imkanı sunuyoruz. Kapıda ödeme, havale veya kredi kartı ile güvenli bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Her bir hediye, özel anılarınızın bir parçası olmaya aday.

İyi günler dileriz.

Hızlıca Sipariş Oluşturmak İçin Tıklayınız
Yükleniyor...