1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1000 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Yasin + Lokumluk + Magnet

Kategori Açıklaması

Mevlüt Hediyelikleri - Yasin Lokumluk Magnet Seti

Merhaba Değerli Misafirlerimiz,

Mevlit Evi olarak, özel günlerinizi daha anlamlı hale getirmek ve sevdiklerinize unutulmaz anılar bırakmak için özel olarak tasarlanmış Yasin Lokumluk Magnet Setimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu eşsiz set, mevlüt organizasyonlarınıza özel bir dokunuş eklemek için ideal bir seçenektir.

Yasin Lokumluk Magnet Seti Detayları:

  • Yasin-i Şerif Kitabı: Arapça ve Türkçe mealiyle, 10,5 x 15,5 cm boyutlarında özel bir kitaptır.
  • Ayet-el Kürsi Magnet: 6,5 x 4 cm boyutlarındadır ve arkası mıknatıslıdır.
  • Lokum Kutusu: 4,5 x 3 x 3 cm ölçülerindedir ve içerisine mevlüt şekeri, hurma, lokum gibi malzemeler koyabilirsiniz.

Bu özel setimiz; Doğum Mevlüt Hediyeliklerinde, Bebek Mevlüt Hediyeliklerinde, 40 Mevlüt Hediyeliklerinde, Kırk Mevlüt Hediyeliklerinde ve birçok özel anınızda dağıtabilir, sevdiklerinize anlamlı ve kalıcı hatıralar bırakabilirsiniz.

Mevlit Evi'nin Yasin Lokumluk Magnet seti, özel günlerinizde sevdiklerinize unutulmaz hediyeler sunmanızı sağlar. Mevlüt hediyelikleri koleksiyonumuz, her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunar.

Özel günlerinizi daha anlamlı hale getirmek ve sevdiklerinizi mutlu etmek için Yasin Lokumluk Magnet Setimizi inceleyin. Mevlit Evi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve iade/değişim imkanı sunuyoruz. Kapıda ödeme, havale veya kredi kartı ile güvenli bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Her bir hediye, özel anılarınızın bir parçası olmaya aday.

İyi günler dileriz.

Hızlıca Sipariş Oluşturmak İçin Tıklayınız
Yükleniyor...