1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı 1200 ₺ Üzeri Siparişlerinizde Kargo BEDAVA !!! Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Altıgen Mavi

Kategori Açıklaması

Altıgen Mavi Yasin Setleri ile Unutulmaz Mevlüt Hediyelikleri

Hayatımızın önemli anlarında sevdiklerimizle bir araya gelerek mutluluğumuzu veya üzüntümüzü paylaşmak için mevlütler yaparız. Bu özel anları ölümsüzleştirmek için de onları anlamlı hediyelerle taçlandırmak isteriz. Mevlüt hediyelikleri, sevdiklerinize vereceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olabilir.
Mevlit Evi olarak, farklı renk ve tasarım seçenekleriyle Altıgen Mavi Yasin Setleri sunuyoruz. Bu setler, sevdiklerinize vereceğiniz en unutulmaz hediyelerden biri olacak.


Altıgen Mavi Yasin Setleri

İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı
64 Sayfa İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabımız 10,5 x 15,5 cm ölçülerinde olup mevlütlerinizde dağıtabileceğiniz sade ve şık bir hediyedir.

İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı, Lokum Kutusu, Ayet-el Kürsi Magnet Seti
Mevlüt törenleriniz dini bir organizasyon olduğu için misafirlerinize dinimizi anlatan 64 Sayfalık Yasin-i Şerfi kitabını hediye edebilirsiniz. Fiyat olarakta diğer yasin-i şerif setlerimize göre daha uygun olan Yasin-i Şerif Kitabi, Lokum Kutusu, Ayet-el Kürsi Magnet setini Mevlit Evi olarak sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Hesaplı olması nedeniyle mevlütleriniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu setimizi birbirinden farklı Yasin Modelleri ile satın alabilirsiniz.

Renkli Tül Kese İçerisinde İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı Seti
Renge renk tül kese ile Yasin-i Şerif kitaplarınızı daha şık bir şekilde sevdiklerinize dağıtabilirsiniz.  Uygun fiyatı ile sade ve şık bir hediye dağıtmak istiyorsanız Renkli Tül Kese İçerisinde İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı Setimizi Mevlit Evi’nden satın alabilir sevdiklerinize anlamlı bir hediye sunabilirsiniz.

İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı, Lokum Kutusu, Ayet-el Kürsi Magnet, Karton Çanta Seti
Mevlit Evi olarak en çok tercih edilen yasin-i şerif setlerimizden birisi de İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı, Lokum Kutusu, Ayet-el Kürsi Magnet, Karton Çanta Setidir. Bu set ile Yasin-i Şerif kitaplarınızı, lokum kutusunu ve Ayet-el Kürsi Magnetlerinizi rahatlıkla muhafaza edebilir misafirlerinize kolaylıkla dağıtabilirsiniz. Fiyat olarak hesaplı olması nedeniyle tercih edilen bu yasin setimizi, farklı renk seçenekleri ile satın almak için Mevlit Evi’nden sipariş oluşturabilirsiniz.

Renkli Tül Kese İçerisinde İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı ve Namaz Tesbihi Seti

Mevlüt Hediyelikleri seçerken genellikle müşterilerimiz içerisinde Namaz Tesbihi olmasına dikkat etmektedir. Yasin-i Şerif kitabının rengi ile uyumlu Renkli Tül Kese İçerisinde İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı ve Namaz Tesbihi Setini satın alabilir, misafirlerinize taşıması kolay içerisinde namaz teşbihi ve yasin-i şerif bulunan bu yasin setimizi dağıtabilir sevdiklerinizin dualarını alarak kalıcı bir hatıra oluşturabilirsiniz.

OPP Ambalaj İçerisinde İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı, Namaz Tesbihi, Ayet-el Kürsi Magnet Seti
Şeffaf OPP Ambalaj içerisinde bulunan yasin setimizin içerisinde Ayet-el Kürsi Magnet, Yasin-i Şerif kitabı ve Namaz teşbihi bulunmaktadır. İçerisinde namaz tesbihi bulunan en uygun fiyatlı bu yasin setimizi satın almak için Mevlit Evi’nden sipariş oluşturabilir, sevdiklerinize anlamlı hediyeler verebilirsiniz.

İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı, Renkli Tül Kesede Namaz Tesbihi, Karton Çanta Seti
Sevdiklerinize rahatlıkla dağıtabileceğiniz İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı, Renkli Tül Kesede Namaz Tesbihi, Karton Çanta Setimiz ile anlamlı mevlüt hediyelikleri sunabilirsiniz. Bu set ile Yasin-i Şerif kitaplarınızı, ve tül kese içerinde bulunan namaz teşbihlerinizi, isme özel karton çantaların içerisinde rahatlıkla muhafaza edebilir misafirlerinize kolaylıkla dağıtabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ve yasin modellerimiz ile satın almak için Mevlit Evi’nden sipariş oluşturabilirsiniz.

İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı, Lokum Kutusu, Ayet-el Kürsi Magnet, Karton Çanta, Renkli Tül Kesede Namaz Tesbihi Seti
Mevlit Evi olarak sunduğumuz İsme Özel Yasin-i Şerif Kitabı, Lokum Kutusu, Ayet-el Kürsi Magnet, Karton Çanta, Renkli Tül Kesede Namaz Tesbihi Setimiz markamızın en çok tercih edilen Yasin Setidir. 5’li Mevlid seti olarak adlandırdığımız bu set markamızın en kapsamlı en dolu setidir. Sipariş verdiğinizde Yasin Setimizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınızdan eminiz. Türkiye’nin en büyüMk evlüt Hediyelikleri olan Mevlit Evi markası olarak sizlere en kaliteli ve şık setlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mevlitevi.com'dan sipariş vermek için aşağıdaki yolları tercih edebilirsiniz:

  • Web sitemiz üzerinden sipariş verme: mevlitevi.com adresimize giriş yaparak, dilediğiniz ürünleri sepete ekleyebilir ve ödemenizi yaparak siparişinizi verebilirsiniz.
  • Telefonla sipariş verme: Mevlit Evi müşteri hizmetlerini arayarak, dilediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz. Sipariş Hattımız : 0535 438 4962
  • WhatsApp ile sipariş verme: mevlitevi.com WhatsApp hattına yazarak, dilediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz. WhatsApp hattımız : 0535 438 4962
  • Sosyal medya üzerinden sipariş verme: mevlitevi.com'un Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarından dilediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.


Altıgen Mavi Yasin Setleri ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin!
Mevlit Evi olarak, sevdiklerinize unutulmaz hediyeler vermek için çalışıyoruz. Altıgen Mavi Yasin Setleri, sevdiklerinize vereceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olacak. Hemen sipariş verin ve sevdiklerinizi mutlu edin!

Altıgen Mavi Yasin Setlerimizi Doğum Mevlüt Hediyelikleri, Bebek Mevlüt Hediyelikleri, 40 Mevlüt Hediyelikleri, Kırk Mevlüt Hediyelikleri, 6 Ay Mevlüt Hediyelikleri, Altı Ay Mevlüt Hediyelikleri, Kına Mevlüt Hediyelikleri, Gelin Mevlüt Hediyelikleri, Vefat Mevlüt Hediyelikleri, Cenaze Mevlüt Hediyelikleri, Ölüm Mevlüt Hediyelikleri, Taziye Mevlüt Hediyelikleri, Asker Mevlüt Hediyelikleri, Hac ve Umre Mevlüt Hediyelikleri, Hac Mevlüt Hediyelikleri, Umre Mevlüt Hediyelikleri, Sünnet Mevlüt Hediyelikleri olarak dağıtabilirsiniz.

Hızlıca Sipariş Oluşturmak İçin Tıklayınız
Yükleniyor...